Warto inwestować w porządne bramy

Parę dni temu zgłosił się do mnie bardzo ważny klient. Prowadził firmę z bramami i potrzebował dobrej reklamy. Ja byłam odpowiedzialna za różne akcje promocyjne i pana Michała od razu do mnie skierowano. Muszę przyznać, że jako osoba, mężczyzna zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. BY przystojny i bardzo uprzejmy a dodatkowo miał sporą wiedzę w swojej branży.

Przygotowywałam reklamę o bramach

automatyka do bram skrzydłowychDokładnie wiedział czego chce i z takimi klientami lubię pracować. Są otwarci na moje pomysły ale tez nie muszę nie wiadomo czego wymyślać bo oni wiedzą jak produkt ma zostać pokazany. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć jak odbierze to klient i czy taki pomysł będzie dobry. Pracowało nam się razem bardzo dobrze. Musiałam sporo poczytać i dowiedzieć się o bramach i wszystkich niezbędnych akcesoriach wykorzystywanych do nich. Automatyka do bram skrzydłowych mnie zainteresowała. Już miałam pomysł na reklamę Nie miałam sama domu ale sporo czytałam i wiem na co klienci zwracali uwagę w trakcie zakupu. Mój klient także to potwierdził. Projekt przygotowany o bramach spodobał się klientowi a to dla mnie jest najważniejsze. Reklama o automatycznych bramach i akcesoriach była ciekawa i nowoczesna. Przyciągała uwagę i byłam pewna, że reklama osiągnie swój skutek czyli przyciągnie klientów do firmy, dla której przygotowywałam reklamę. Kiedy miałabym możliwość zamieszkania w domu i opowiadałabym garaż na pewno zdecydowałabym się na firmę, dla której przygotowywałam projekt.

Ich bramy automatyczne były bardzo dobrej jakości. Spełniały wszystkie wymagania i były solidne. Proste w obsłudze bo można było je otwierać pilotem lub ręcznie w razie jakiejkolwiek awarii prądu. Można było także decydować się na różne wzory i kolory co dodatkowo mnie przekonywało.