Wizyta u lekarza z polecenia

Krótko po ślubie z mężem podjęliśmy decyzję o powiększeniu rodziny. Wydawało mi się, że będzie to działo się naturalnie i już po jakimś czasie będę w ciąży. Jednak tak nie było. Dziwiło mnie to bo jednak u moich znajomych trwało to dużo krócej.

Wizyta u bardzo dobrego ginekologa

dobry ginekolog Warszawa prywatnieMniej więcej po roku od rozpoczęcia starań zaczęłam się tym coraz bardziej niepokoić i doszłam do wniosku, że muszę udać się do dobrego lekarza żeby dowiedzieć się czy wszystko jest w porządku. Ja sama takiego lekarza nie znałam. Koleżanka z pracy, która mnie dobrze znała powiedziała, że wie gdzie przyjmuje dobry ginekolog Warszawa prywatnie, który jest sprawdzony. Od razu zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Udało mi się pójść tam już w tym samym tygodniu. Pan doktor był bardzo sympatyczny i bardzo profesjonalnie podszedł do mnie. Zbadał mnie i potem przeprowadził ze mną rozmowę. Okazało się, że wszystko jest ze mną w porządku i nawet w tym momencie miałam owulację. Byłam więc szczęśliwa. A jakiś czas potem dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wybór lekarza prowadzącego ciążę był dla mnie oczywisty. Nawet nie zastanawiałam się nad nikim innym. Lekarz ten miał duże doświadczenie, oraz chyba najlepsze usg jakie do tej pory widziałam. Z perspektywy czasu muszę stwierdzić, że nie mogłam wybrać inaczej. Lekarz ten był bardzo empatyczny i wiedział jak uspokoić moich wiele niepewności. Teraz jestem mamą wspaniałego synka. Za jakiś czas będziemy chcieli mieć jeszcze jedno dziecko z mężem.

Nie wyobrażam sobie tego żebym mogła chodzić wtedy do innego lekarza. Bo skoro ten jest dobry to po co go zmieniać. Zresztą ten lekarz ma tylko pozytywne opinie od zadowolonych pacjentek. A to dla mnie też jest bardzo ważne. Na pewno będę polecała tego lekarza moim znajomym.