Wybór eyelinera do makijażu oczu

Makijażem zaczęłam się interesować dopiero na studiach. Wcześniej wcale się nie malowałam, bo nie miałam na to czasu. Zresztą wyglądałam ładnie i wychodziłam z założenia, że nie było konieczności dodatkowo podkreślać urodę. Z czasem wszystko się zmieniło i chciałam robić sobie makijaż. 

Idealne kreski dzięki eyelinerowi w pisaku 

eyeliner w pisakuKiedy poznałam Adama to bardzo chciałam zwrócić na siebie jego uwagę. Nie wyglądałam tak atrakcyjnie jak moje koleżanki i wtedy postanowiłam zacząć się malować. Udałam się do drogerii, gdzie pracowały kobiety, które doradzały jaki makijaż wybrać. Miałam duże oczy i idealnie pasowały mi kreski na górnej powiece. Sprzedawczyni w drogerii od razu poleciła mi eyeliner w pisaku, którym precyzyjnie można było zrobić kreskę. Kupiłam więc ten eyeliner i dodatkowo wzięłam podkład, puder oraz tusz do rzęs. Zamierzałam wyeksponować swoją urodę, żeby Adam zwrócił na mnie uwagę. W domu pomalowałam sobie oczy eyelinerem i poszło mi całkiem sprawnie. Wcale to nie było takie trudne. Udało mi się zrobić idealnie równe kreski na powiekach i wyglądałam pięknie. Następnego dnia miałam spotkać się ze znajomymi. Miał być tam też Adam i przed spotkaniem się pomalowałam. Kreski tym razem również udało mi się zrobić idealnie i byłam zadowolona. Wyglądałam zupełnie inaczej i wiedziałam, że Adam na pewno zwróci na mnie uwagę. Kiedy moja przyjaciółka mnie zobaczyła to była pod ogromnym wrażeniem. Wyglądałam pięknie a wszystko dzięki idealnemu makijażowi oczu. 

Adam zwrócił na mnie uwagę i tego wieczoru dużo ze sobą rozmawialiśmy. Zaproponował mi spotkanie następnego dnia i oczywiście przyjęłam jego zaproszenie. Malowałam oczy codziennie i czułam się w makijażu wspaniale. Nabrałam więcej pewności siebie a tego mi brakowało.