Wybór stylowych zasłon

Gdy z mężem kupiliśmy swoje pierwsze mieszkanie nie mieliśmy zbytnio pieniędzy na to żeby kupować dodatki. Najważniejsze było to żeby mieć wszystkie niezbędne meble i sprzęty. Dopiero z czasem zaczęliśmy kupować jakieś dodatki.

Nowe zasłony w sypialni

stylowe zasłony do domuDlatego też na początku w pierwszej kolejności zostały zakupione ładne rolety dopóki. Mieszkamy bardzo wysoko także i tak nikt nam w okna nie zagląda ale i tak czuję się lepiej gdy te rolety są. Potem zaczęłam zastanawiać się nad tym czy może by nie kupić zasłon do sypialni. Jednak sypialni wygląda zupełnie inaczej jeśli tam są jakieś takie długie romantyczne zasłony. No mi przynajmniej bardzo się to podoba. Gdy tak o tych zasłonach rozmawiałam z mamą powiedziała mi, że mam sobie wybrać takie jakie się nam podobają i mam je kupić. Ona odda mi pieniądze bo będzie to od niej prezent na rocznicę ślubu. W sumie to bardzo dobry pomysł. Stwierdziłam, że muszę kupić stylowe zasłony do domu właśnie.Udałam się z mężem do sklepu z zasłonami i tam wybieraliśmy z wielu rodzajów. Spodobało mi się naprawdę wiele zasłon. Myślałam nawet o jakimś kolorze. Jednak najbardziej uniwersalne wydawały mi się zasłony typowo białe. One jednak wyglądają chyba zawsze najlepiej. Pani w sklepie doradziła nam jeszcze jaki rodzaj białych zasłon sprawdzi się najlepiej w sypialni. Powiedziała nawet, że ma takie same zasłony i że jest z nich zadowolona. Dlatego też zdecydowaliśmy się na nie.

Byłam bardzo zadowolona z tego powodu i już nie mogłam się doczekać kiedy wrócimy do domu i powiesimy nasze nowe zasłony. Tego zadania podjął się mój mąż. I poszło mu naprawdę nieźle. A nowe zasłony prezentowały się świetnie w sypialni. W sumie to teraz nasza sypialnia wygląda z tymi zasłonami bardziej nowocześnie i zarazem romantycznie.