Wydajny grzejnik w łazience

 

Mieszkanie ogólnie dobrze miałem ogrzewane i zimą nie narzekałem. W łazience jednak było zimno, a to dlatego, że był tam za mały grzejnik. Poprzedni właściciel planował go wymienić, ale jakoś przed sprzedażą mieszkania mu się to nie udało. Zbliżała się zima i musiałem zadziałać w temacie.

Montaż elektrycznego grzejnika w łazience

grzejniki łazienkoweMój znajomy Mikołaj znał się na grzejnikach, ponieważ pracował w branży, co mnie cieszyło, ponieważ miałem do kogo zwrócić się po pomoc. Sam nie wiedziałem jaki grzejnik do łazienki kupić i pewnie bym nie wybrał dobrze. Kiedy przedstawiłem Mikołajowi sytuację, to ten od razu powiedział, że najlepsze są elektryczne grzejniki łazienkowe przez wzgląd na wysoką wydajność. Zapytał jak dużą mam łazienkę i polecił mi konkretny grzejnik do łazienki. Dostałem od niego nawet namiar na sklep, w którym ten konkretny grzejnik mogłem kupić w dość atrakcyjnej cenie. Mój sąsiad obiecał mi go zamontować, więc sprawa była prosta. Pojechałem do tego sklepu następnego dnia po pracy i zdążyłem jeszcze przed zamknięciem. Późno kończyłem pracę tego dnia. Miałem konkretne informacje na temat grzejnika łazienkowego i dzięki temu zakupy udało mi się szybko zrobić. Sąsiad tego samego dnia przyszedł zobaczyć grzejnik i umówiliśmy się na sobotę rano. Sąsiad miał wtedy wolne i mógł przyjść do mnie, żeby zamontować grzejnik w łazience. Byłem zadowolony, ponieważ w końcu będę miał ciepło w łazience zimą i kąpiel będzie sprawiała mi więcej przyjemności.

Sąsiadowi sprawnie poszedł montaż grzejnika i jeszcze tego samego dnia go wypróbowałem. W całej łazience panowała równa temperatura i co najważniejsze, było ciepło. Podziękowałem sąsiadowi za pomoc i dałem parę groszy. Nie chciał ode mnie pieniędzy, ale się uparłem, bo zasłużył.

Większy wybór grzejników łazienkowych na: https://www.jaga.com.pl/