Wynajęcie taniego domku w górach

Mój ojciec rzadko mnie odwiedzał, ponieważ pracował za granicą. Z czasem zamieszkał na tam na stałe a w kraju bywał okazjonalnie. Przesyłał mi co miesiąc pieniądze i to dzięki niemu zrobiłem prawo jazdy, kupiłem samochód czy ukończyłem studia zaoczne. Dbał o mnie pod względem finansowym.

Pobyt w komfortowym domku wynajętym na weekend

domek w górach wynajemMój przyjaciel zaproponował mi, żebyśmy wybrali się na weekend w góry. Miałem jeszcze oszczędności, ponieważ niedawno ojciec przelał mi pieniądze i uznałem, że tak wypad dobrze mi zrobi. Mój przyjaciel Tomek miał ostatnio nawał pracy i nie mógł się niczym zająć. Poprosił mnie, żebym znalazł jakiś fajny i tani domek w górach wynajem takich domków oferowany był przez cały rok, więc wiedziałem, że bez problemu uda mi się znaleźć jakąś ciekawą ofertę. Wszedłem na jedną ze swoich ulubionych stron internetowych, gdzie dostępnych było mnóstwo ofert. Wybrałem góry, ponieważ tam zamierzałem jechać z Tomkiem. Dość szybko znalazłem domek na wynajem i to na dodatek w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetnie się składało, bo był wolny na najbliższy weekend i od razu go zarezerwowałem przez internet. Domek, który zdecydowałem się wynająć był bardzo komfortowy. Składał się z salonu, dwóch sypialni, kuchni i łazienki. W środku były nowoczesne meble, dostęp do telewizji satelitarnej oraz darmowy internet. Niczego więcej nie było mi trzeba i cieszyłem się, że tak łatwo znalazłem domek na wynajęcie w górach. Mogłem szykować się na wspólny wyjazd z przyjacielem.

To był wyjątkowo udany weekend. Dużo rozmawialiśmy z Tomkiem i świetnie ten czas spędziliśmy. Dowiedziałem się też, że planuje on oświadczyć się swojej dziewczynie i miałem pomóc mu wybrać odpowiedni pierścionek. Byłem zaszczycony, że mogłem wziąć w tym udział.