Zabiegi kosmetyczne, poprawiające owal twarzy

 

Jednym z problemów, z którymi boryka się wiele osób jest podwójny podbródek. Jego pojawienie się jest spowodowane uwarunkowaniami genetycznymi, utrzymywaniem nieodpowiedniej postawy, a także, co stanowi najczęstszą przyczynę, otyłość. Niejednokrotnie podbródek można zlikwidować poprzez wysokie unoszenie głowy oraz spanie w płaskiej pozycji. W wypadku, kiedy to nie wystarcza warto zwrócić się do specjalisty.

W jaki sposób usunąć podwójny podbródek?

usuwanie podwójnego podbródkaNieestetyczna fałda pod brodą potrafi uprzykrzyć życie, pozbawić pewności siebie oraz negatywnie wpływać na samoocenę. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje kilka możliwości i usuwanie podwójnego podbródka nie stanowi obecnie żadnego problemu. Profesjonaliści usuwają zwisający podbródek przy pomocy liftingu twarzy, lipolizy ultradźwiękowej, lipolizy laserowej, mezoterapii igłowej oraz mezoterapii bezigłowej. Na dzień dzisiejszy największą popularnością cieszy się lifting. Jednak jest to metoda dość inwazyjna – zabieg chirurgiczny, wykonywany w znieczuleniu ogólnym, polegający na nacięciu i naciągnięciu, opadających tkanek. Pozostałe metody wykorzystują działanie lasera, ultradźwięki lub impulsy elektryczne. Większość z nich jest bezbolesna i nie pozostawia widocznych śladów. Jedynie w przypadku lipolizy laserowej musimy liczyć się z ewentualnym pojawieniem się obrzęków, siniaków lub oparzeń. Zabiegi eliminacji podwójnego podbródka ściśle wiążą się z rozbijaniem tkanki tłuszczowej i jej usuwaniem z dolnej partii twarzy.

Proces pozbywania się podwójnego podbródka może być czasochłonny, a niekiedy na efekty musimy poczekać nawet kilka miesięcy. Jednak poprawa wyglądu jest dość znaczna. Twarz zyskuje ładny kształt i młodszy oraz zdrowszy wygląd. Koszty pojedynczych zabiegów wahają się od kilkuset do kilku tysięcy PLN.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl