Zabiegi odchudzające w Białymstoku

Większości osób zależy na tym, aby dobrze wyglądać. Dlatego staramy się zdrowo odżywiać, nie sięgamy po używki i ograniczamy ilość spożywanej kawy. Unikamy również stresujących sytuacji i dbamy o zdrowy sen. Jednak nie wszystkim udaje się stosować tych wszystkich obostrzeń a piękna sylwetka pozostaje wspomnieniem.

Czy endermologia pomaga w odchudzaniu?

endermologia białystokPrzede wszystkim należy wyjaśnić pojęcie endermologii. Mianowicie endermologia białystok to masaż, który wykonuje się pod ciśnieniem za pomocą specjalistycznego sprzętu. Takim sprzętem jest głowica, a jej wielkość dostosowana jest do miejsca, które masujemy. Tak więc zabieg ten można wykonać na każdej partii ciała. Do takiego masażu zakłada się specjalny kombinezon. Następnie głowica zasysa kombinezon wraz ze skórą. Dzięki temu można zlikwidować cellulit i wymodelować sylwetkę. Prawie każdy może skorzystać z takiego zabiegu. Nawet osoby cierpiące na bóle kręgosłupa czy bóle reumatyczne mogą pomóc sobie za pomocą takiego masażu. Endermologia zwykle trwa około półtora godziny i kosztuje około sto pięćdziesiąt złotych, cena zależy od wielkości miejsca poddanego zabiegowi. Warto również dowiedzieć się jakie są efekty takiego masażu. Otóż efekt można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Jednak aby mieć ładną sylwetkę taki zabieg należy wykonywać systematycznie. Najlepiej zrobić serię na przykład dziesięciu zabiegów, raz w tygodniu, następnie zrobić trzymiesięczną przerwę i zacząć od nowa. Takim sposobem zapewnimy sobie stałe efekty.

Zabieg endermologii nie należy do tych bezbolesnych. Można odczuwać mniejszy lub większy dyskomfort, w zależności od miejsca wykonywania zabiegu. Po zabiegu można odczuwać delikatny ból, który szybko znika. Endermologia nie jest tanim zabiegiem ale za to daje szybkie efekty.