Zakup implantów zębowych

W zeszłym roku, podczas wypadku samochodowego, straciłam dwa sąsiadujące ze sobą zęby. Są to dwa przednie zęby, więc wygląd mojej twarzy nie był zbyt imponujący. Oczywiście już po samej diagnozie lekarskiej, która zakładała wyrwanie zniszczonych korzeni, myślałam o tym by wstawić sobie nowe. Dentysta polecił mi wstawienie implantów zębowych. 

Założenie implantów zębowych

implanty zębowe gdyniaUcieszyłam się, że wstawienie nowych zębów pozwoli pożegnać mi się z brzydkim kompleksem, który powstał po wypadku. Dentysta doradził mi, że na implanty zębowe gdynia będzie dobrym miejscem na dokonanie tego zabiegu. Od razu się tam wybrałam i jak się okazało, pojechanie tam było dobrą decyzją. Tam chirurg dentysta obejrzał moją jamę ustną, następnie pobrał wyciski, by móc zrobić implanty. W międzyczasie wstawił mi śrubki w dziąsło, tak by nałożone implanty miały czego się trzymać. Ogólnie musiałam jeździć do niego trzy razy. Pierwsza wizyta to było pobranie tych wycisków, druga to wstawienie śrubek. Natomiast samo założenie implantów odbywało się na trzeciej wizycie. Po wszystkich zabiegach mogłam sama ocenić w lusterku, czy podoba mi się efekt zabiegu. Stwierdziłam, że jak najbardziej. Okazało się, że wstawienie implantów jest bardzo drogie, ale na szczęście płaciłam tylko za jeden, natomiast mój tata dołożył mi na drugi. Przez pierwsze trzy miesiące, muszę pojawiać się na wizytach kontrolnych, by sprawdzać stan implantów.

Jestem bardzo zadowolona, że dentyści potrafią zrobić dosłownie wszystko, by zęby pacjentów były zdrowe i estetycznie wyglądały. W moim przypadku musiało dojść do założenia implantów, pomimo drogiego zabiegu, mogę cieszyć się teraz nieskazitelnym uśmiechem. Czasami nie da się ustrzec wypadkom, będę uważać jednak na swoje zęby, by nie musieć kolejny raz wstawiać implantów.