Zakup nowego lakieru samochodowego

Mój kolega kupił sobie używany samochód. Ma on trochę zarysowaną karoserię. Uważam, że przydałoby się trochę odświeżyć jego kolor. Zaproponowałam to swojemu koledze. Ten stwierdził, że mam rację. Pomogę mu wybrać lakier samochodowy, który będzie pasował do tego samochodu. 

Wybór lakieru samochodowego

lakiery samochodowe warszawa pragaMusieliśmy zajrzeć do wnętrza pojazdu, by poszukać tabliczki, na której jest kod lakieru. Dzięki temu będziemy mogli dobrać odpowiedni odcień lakieru. Długo jej szukaliśmy. Udało nam się ją znaleźć po wewnętrznej stronie drzwi. Mając ten kod możemy teraz kupić odpowiedni lakier samochodowy. Postanowiliśmy, że zakupimy go przez Internet. Oczywiście zrobi to kolega, ale ja mu odrobinę pomogę. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę internetową zagadnienie: lakiery samochodowe warszawa praga. Znaleźliśmy kilka hurtowni, które sprzedają lakiery samochodowe. Na liście produktów był ten lakier, który był nam potrzebny. Postanowiliśmy, że zakupimy taki w sprayu. Podobno lepiej się go nakłada. Kupiliśmy trzy puszki. Mamy nadzieję, że nam taka ilość wystarczy. Po kilku dniach, kolega otrzymał przesyłkę z tymi sprayami. Na szczęście kolor lakieru odpowiada karoserii. Jest on co prawda odrobinę ciemniejszy, ale to oczywiście wynika z tego, że samochód jest stary i jego karoseria przez te wszystkie lata mogła stracić blask. Kolega zajmie się teraz malowaniem samochodu. Zrobi to na swoim podwórku. Przy tym mu już nie pomogę, bo się nie znam na tym. Jestem bardzo ciekawa końcowego efektu malowania.

Samo malowanie zajęło mu całe popołudnie. Efekt jest naprawdę rewelacyjny. Samochód odzyskał swój blask. Teraz wygląda prawie jak nowy. Takie odświeżanie samochodu, powoduje, że wygląda on lepiej. Sama myślę, czy nie kupić sobie lakieru w sprayu, by odnowić swój stary samochód.