Zalety stalowych zlewozmywaków podwieszanych

 

Zwykle zlewozmywaki ze stali nierdzewnej są oznaczone stosunkiem chromu do niklu. Na przykład stosunek stali nierdzewnej „18: 8” oznacza, że jest w nim 18% chromu i 8% niklu. Im wyższy procent tych pierwiastków, tym lepszy gatunek stali nierdzewnej. Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej zwykle mają zakres od 16 (grubszy) do 22 (cienki).

Zlewozmywaki stalowe cechują się trwałością

zlewozmywaki stalowe podwieszaneGrubsza stal nierdzewna będzie bardziej odporna na wgniecenia i ma lepszą izolację akustyczną, tj. Zlew będzie mniej „głośny” podczas mycia naczyń lub usuwania śmieci. Jeśli chcesz dobrej jakości zlewozmywak ze stali nierdzewnej, poszukaj miernika o grubości od 16 do 18 Nadają się one do każdego stylu kuchni; wykonane z należytą starannością są odporne na ciepło, rdzę, korozję i plamy; rzadziej niszczą naczynia, jeśli te zostaną upuszczone do środka, przynajmniej w porównaniu do żeliwa lub innego zlewu o twardej powierzchni. Są ponadto niedrogie. Jeśli szukasz nowego zlewu kuchennego ze stali nierdzewnej, trudno będzie wiedzieć, od czego zacząć. Gdy rozważasz zakup zlewu ze stali nierdzewnej, powinieneś wiedzieć że stal jest mierzona miernikiem. Cieńsza stal nierdzewna ma wyższy numer, a grubsza stal nierdzewna ma niższy numer. Na przykład zlew 18-calowy jest trwalszy i droższy niż zlew ze stali nierdzewnej 22. Kupując zlewozmywak ze stali nierdzewnej, zlewozmywaki stalowe podwieszane wykonane z grubszej stali zapewniają większą trwałość i dłuższe zużycie. Są droższe niż cieńsza stal, więc rozważ mądrze swój wybór. Stal nierdzewna wykonana z cienkich przyrządów jest odpowiednia do małych zlewów. Większe zlewy są jednak bardziej wydajne i funkcjonalne, gdy są grubsze.

Najtańsze zlewozmywaki ze stali nierdzewnej na rynku mają grubość 22 lub 0,0312 cala. Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej wykonane z tego samego stopu 22 są bardziej podatne na kłanianie się, wgniecenia i wgniecenia. Zlew o grubości 22 może nie być optymalnym wyborem, jeśli masz wywóz śmieci. Śmieci będą wibrować po włączeniu. Lepszym rozwiązaniem jest wybranie miernika 20, który wynosi 0,0375 cala.