Zastaw się a postaw się, czyli tani kredyt

Zazwyczaj gdy w rodzinie chcemy coś uczcić to należy zrobić rodzinną imprezę. Przyjęcie zazwyczaj ma na celu uświetnienie ważnych wydarzeń lub okoliczności o charakterze oficjalnym , ale również prywatnym . Jeśli w życiu stanie się coś ważnego typu ślub, chrzest, bierzmowanie, osiemnastka, a nawet jakiś awans w pracy wtedy chcemy zrobić przyjęcie dla najbliższych w sali gdzie będzie jedzenie, muzyka po prostu impreza rodzinna, gdzie cieszymy się z danej okoliczności.

tani kredytKażde przyjęcia okolicznościowe mają inny charakter. Na osiemnastce musi być rodzina i znajomi najlepiej ci z którymi najbardziej się przyjaźnimy lub koledzy z klasy, duży tort, dj, by młode osoby się wybawiły i wytańczyły. Na chrzcinach najlepiej gdy będzie najbliższa rodzina jest to skromne przyjęcie okolicznościowe, na którym jest poczęstunek. Natomiast gdy jest wesele to wtedy jest dużo gości ze strony panny młodej oraz pana młodego, dużo jedzenia, tort, kamerzysta, fotograf oraz zespół muzyczny. Jednak na takie imprezy trzema mieć gotówkę.
Wiele osób niestety jej nie ma. Jeśli zrobimy imprezę w domu co to na to powiedzą rodzina lub a tym bardziej sąsiedzi? Dlatego wtedy wiele osób idzie do form które proponują nam pożyczkę. Wiele firm typu chwilówka oferuje nam tani kredyt. Dowiadując się o tym z miłą chęci podpisujemy umowę i bierzemy pieniądze na imprezę rodzinną. Wtedy też rodzina i sąsiedzi będą gadać ale o tym skąd mieliśmy pieniądze na tak dużą i fajną imprezę.
Niestety zdarza się w wielu przypadkach, że takie pożyczki są bardzo wysoko oprocentowane, a klient po prostu nie został o tym nie poinformowany. I tu zaczyna się problem. Normalni ludzie, którzy zarabiają najniższą krajową nie są w stanie odłożyć jakichkolwiek pieniędzy. Więc skąd oddać pieniądze, które dała nam pożyczkę?

Niestety po sympatycznej imprezie rodzinnej mamy duży problem. Dlatego należy zastanowić się czy warto robić tak duże imprezy, w tak drogich restauracjach tylko po to by się pokazać innym z rodziny lub z osiedla.