Zastosowanie wiat rowerowych

W obecnych czasach coraz więcej mówi się o tym, że jeżdżenie do pracy samochodem nie jest ani zdrowe, ani przyjazne dla naszego środowiska. Możemy więc zmienić nasz tryb życia i postawić na rower, ale wtedy nasz pracodawca powinien zadbać o to, żeby jego pracownicy mieli gdzie trzymać swoje jednoślady, bez narażania ich na złą pogodę.

Gdzie postawić wiatę rowerową?

wiata rowerowaIstnieje takie rozwiązanie, które jest niezwykle skuteczne i popularne. Decyduje się na nie coraz więcej przedsiębiorstw, które stawiają na ekologię i zdrowie swoich pracowników. Są nim specjalne wiaty na rowery. Obecnie kupienie takiego mini budynku nie jest żadnym problemem. Nasza wiata może być dopasowana do dowolnego stylu architektonicznego oraz cechować się wysoką odpornością na szkodliwe warunki atmosferyczne. Nasz rower schowany pod taką wiatą będzie chroniony zarówno przed deszczem w trakcie bardziej deszczowego okresu jak i intensywnym promieniowaniem słonecznym w trakcie lata. Może ono skutecznie uszkodzić opony w naszym rowerze lub niekorzystnie wpłynąć na lakier zabezpieczający ramę naszego roweru. Dzięki odpowiedniej wiacie rowerowej możliwe będzie bezpieczne trzymanie naszego roweru w odpowiednim miejscu na terenie firmy lub przy biurowcu, w którym pracujemy. Wiata rowerowa to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. To dodatkowy plus dla firmy.

Wszyscy pracownicy, którzy zainteresowani są dojeżdżaniem do pracy na rowerze, na pewno będą zadowoleni z tego, że możliwe będzie skuteczne trzymanie roweru pod wiatą. Dzięki temu nasz jednoślad nie będzie niszczał, gdy my będziemy pracowali. Dodatkowo w takiej wiacie mogą znajdować się specjalne zabezpieczenia, które skutecznie uniemożliwią kradzież naszego cennego roweru, którym się poruszamy.