Zostałem zatrudniony w firmie, która gwarantuje deratyzację

 

Poszukuję pracy od dłuższego czasu. na początku szukałem tylko ogłoszeń na magazyniera czy operatora wózka widłowego jednak kiedy nie udawało mi się zatrudnić w takich firmach teraz szukam już jakiejkolwiek pracy, w której będę mógł zarabiać pieniądze.

Idę na szkolenie z deratyzacji

deratyzacja na ŚląskuKolega wie o mojej ciężkiej sytuacji finansowej, mam rodzinę na utrzymaniu a pieniądze powoli się kończą więc nie mogę sobie pozwolić na dłuższy przestój. Romek polecił mi pracę u siebie w firmie. On jest bardzo zadowolony z wykonywanych przez siebie obowiązków. Sporo zarabia a praca jest przyjemna i ma do tego wolne weekendy. Romek dowiedział się, że ruszyła u nic w firmie rekrutacja i szef nawet pytał się pracujących osób czy nie mają kogoś dobrego, kogo mogliby polecić. Stwierdziłem, że ja chętnie podejmę się takiej pracy. Wiem mniej więcej na czym ta praca polega a Romek mówił mi o szkoleniach, które firma także zapewnia. Postanowiłem spróbować swoich sł i poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną, którą mi Romek załatwił. Szef zrobił na mnie ogromne wrażenie. Sporo opowiadał o deratyzacji, którą jego firma wykonuje. Deratyzacja na Śląsku jest bardzo ważna i firma ma ostatnio coraz więcej zleceń. Firma z roku na rok prężnie się rozwija bo coraz więcej osób korzysta z ich usług. Deratyzacja na Śląsku jest w przystępnej cenie a firma zapewnia szereg szkoleń dzięki którym pracownicy wiedzą jak powinno się prawidłowo wykonywać usługi.

Dogadałem się z szefem i zostałem zatrudniony na okres próbny. Jeśli się sprawdzę to dostanę umowę na stałe. jestem bardzo szczęśliwy. jutro zaczynam od szkolenia. Mam nadzieję, że będę się sprawdzał w pracy. Deratyzacja podobno nie jest skomplikowana więc liczę, że szkolenie wprowadzi mnie we wszystkie szczegóły i będę wiedział jak wykonywać dobrze swoją pracę.