Zwiększenie wiarygodności firmy za pomocą zdjęć sferycznych

Każdy klient zamawiający coś przez internet, chciałby dokładnie widzieć dany przedmiot. Najlepiej gdyby przedmiot był pokazany z każdej strony. Można to zrobić, wykonując specjalne zdjęcia obrotowe. Istnieją firmy fotograficzne, które mają w ofercie zdjęcia wykonywane w technologii 360 stopni.

Obróbka i montaż zdjęć w technologii 360 stopni

szczegółowe zdjęcia sferyczneSą to zdjęcia wykonane najlepszymi aparatami fotograficznymi na rynku. Wiadomo, że każdy przedmiot musi być kreatywnie przedstawiony – to już zadanie dla fotografa. To on zadecyduje o tym, w jaki sposób przedstawić produkt, aby zainteresował potencjalnego klienta. Za pomocą technologii 360 stopni można wykonać zdjęcia przedmiotów różnej wielkości, które mają też różną wagę. Po wykonaniu serii zdjęć, trafiają one do obróbki fotograficznej. Taka obróbka wykonywana jest w specjalnych programach komputerowych. Wszystko po to, by wyciągnąć głębię kolorów danego przedmiotu i przedstawić go w jak najlepszym świetle. Takie szczegółowe zdjęcia sferyczne nadają się doskonale do sklepów internetowych. Coraz więcej sklepów online decyduje się na wstawienie na stronę właśnie takich zdjęć. Okazuje się, że klienci uwielbiają przedstawianie przedmiotów w tej formie. Mogą dzięki temu zobaczyć każdy szczegół, a co za tym idzie – podjąć decyzję o zakupie produktu. Zdjęcie 360 stopni może zostać wstawione przez firmę fotograficzną na stronę sklepu internetowego, ale nie tylko.

Niektórzy klienci chcą, by fotograf stworzył i wstawił zdjęcia na profil w social mediach. Dużą zaletą zdjęć sferycznych jest to, że są bardzo przyjemne do oglądania. Zdjęcie obrotowe bardzo dokładnie prezentuje przedmiot z każdej perspektywy. Klient nie będzie kupował kota w worku, a wstawienie zdjęć 360 stopni na stronę internetową znacznie zwiększy wiarygodność danego przedsiębiorstwa.